• Annemin Oyuncak Ayısı

Serpil Cerniski Güler’in bu kitabı, çocukları yetişkinlerin çocukluğuna götürüyor...Annemin Oyuncak Ayısı, teknoloji çağındaki çocukların pek de aşina olmadığı yıllarda nasıl bir hayat olduğunu anlatan çok güzel bir hikâye olarak okuyucuya sunulmuş. Tanem, evde daha önce görmediği annesinin oyuncak ayısıyla geçmişe doğru bir seyahate çıkıyor. Bu seyahat Tanem’in çok da bilmediği siyah-beyaz fotoğraflar ile anılar denizine açılmasıyla gerçekleşiyor. 

Bugünün çocuklarına dünün çocukluğunu renkli ve eğlenceli anlatımıyla okuyucuya sunan Annemin Oyuncak Ayısı sizleri bekliyor...  

Yazar Bilgileri
Yazar Adı Serpil Cerniski Güler
Yazar Hakkında 26 Mart 1982 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokulu İstanbul’da, ortaokul ve liseyi Yalova’da okudu. Kocaeli Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nü bitirdi. Sorgulama temelli eğitim sistemi ve PYP üzerine uzun süre çalıştı. Şu anda Eğitim Programları ve Öğretim üzerine yüksek lisansını yapan Güler, 15 yıldır öğretmenlik yapmakta ve ilkokul yaş grubuna yönelik sorgulama temelli öğretim programları ve yaklaşımlarıyla yakından ilgilenmektedir.
Baskı Bilgileri
Boyutlar 21 x 23 cm
Sayfa Sayısı 48
ISBN 9786054395859
Resimleyen
Resimleyen Neslihan Özceylan

Annemin Oyuncak Ayısı

  • 34,50 TL